Dokumenty k táboru a aktuální informace

Objednávkový formulář na obědy

IV. turnus – 7. – 11. 8.
V. turnus – 21. – 25. 8.

PŘIHLÁŠKA

Obecné informace k táboru

Na platformě předchozích táborů, které ve Veselé od roku 2019 pořádala společnost Malyra, s.r.o. pro vás chystáme ty letošní.

S lítostí vám musíme oznámit, že naše žádost o dotaci na provoz příměstského tábora nebyla Nadačním fondem Škoda Auto podpořena. Z tohoto důvodu nelze snížit cena tábora, kterou jste již uhradili.

Pro pořádání táborů hledáme spolufinancování prostřednictvím Nadačního fondu Škoda Auto (NFSA). Zda NFSA naši aktivitu podpoří, bude známa informace nejdříve 15. 6. 2023. Z toho důvodu je zřejmé, že pro případnou realizaci až po vyhlášení výsledků není dostatečné časový prostor pro přípravu celé realizace.
V případě, že bude tábor podpořen dotací NFSA bude o výši příspěvků ponížena základní cena tábora. A to pro děti s trvalým bydlištěm v obci Mnichovo Hradiste v místní části Veselá a děti zaměstnanců společností Malyra, s.r.o. a Spokojený domov, o.p.s., které se na realizaci podílejí a částečně tábor spolufinancují. Pro ostatní děti, které by chtěly tábora využít bude platná základní týdenní cena.
Upozornění pro zaměstnance výše uvedených společností a rodiče dětí z místní části Veselá:
Při přihlašování dětí na tábor je třeba počítat s plně kalkulovanou cenou a to z důvodu, že není jisté, že bude dotace na tento tábor přiznána a tudíž zda dojde ke snížení ceny pro tuto skupinu dětí.

KDE ?
Ve Veselé u Mnichova Hradiště v zahradě Domu Ludmila, jako v minulých letech

KDY?
V týdenních turnusech, v čase od 7:00 do 16:00 hodin
10. -14. 7. 2023
17. – 21. 7. 2023
07. – 11. 8. 2023
14. – 18. 8. 2023
21. – 25. 8. 2023

PRO KOHO?
děti od 3 do 12 let, kapacita tábor od 10 do 16 dětí, v případě účasti méně než 10 dětí se turnus nemusí uskutečnit.

ZA KOLIK?
základní cena tábora 1.785,- Kč + strava

STRAVOVÁNÍ
Zajišťujeme oběd – objednáváme přes restaurace v okolí (hradí rodič, případně je možný ohřev vlastního). Pitný režim je zajištěn. Svačinu si každý přinese sám.

Objednávkový formulář na obědy najdete níže v odkazu.

NÁPLŇ DNE?
Pro děti bude zajištěn program, hry, zábava, sport, tvoření, v případě zájmu také jednou týdně výlet (vstupné a dopravu hradí rodiče).

Dotazy prosím směřujte na paní Danielu Dutkovou
e-mail: vesela.vesnice@gmail.com, tel.: 777 976 154